Calendari de Divisió Preferent A

Jornada 1

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AE PIERAAE PIERA 1 – 2 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 2 – 2 CF CORBERA
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 2 – 1 CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 4 – 4 CAN ROCA
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 2 – 2 SECTOR MONTSERRATINA
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 3 – 1 PUBILLA CASAS
Veure SANT JUSTSANT JUST 9 – 0 UD S PANCRACIO
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 4 – 0 OLIMPIC EGARA

Jornada 2

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 1 – 1 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 0 – 0 FC. CAN BUXERES
Veure CF CORBERACF CORBERA 4 – 6 STOITCHKOV
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 2 – 3 CE CANYELLES
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 0 – 1 UD VILADECANS
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 1 – 0 SANT JUST
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 1 – 6 ATL CASTELLDEFELS
Veure CAN ROCACAN ROCA 2 – 3 AE PIERA

Jornada 3

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AE PIERAAE PIERA 1 – 4 CF CORBERA
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 3 – 0 OLIMPIC EGARA
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 5 – 2 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 5 – 2 PUBILLA CASAS
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 0 – 10 CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 3 – 2 CAN ROCA
Veure SANT JUSTSANT JUST 2 – 0 SECTOR MONTSERRATINA
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 2 – 1 VALLVIDRERA SENGLARS

Jornada 4

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 1 – 5 STOITCHKOV
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 1 – 1 UD S PANCRACIO
Veure CF CORBERACF CORBERA 6 – 0 UD VILADECANS
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 1 – 2 SANT JUST
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 4 – 2 ATL CASTELLDEFELS
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 5 – 2 CE CANYELLES
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 1 – 1 AE PIERA
Veure CAN ROCACAN ROCA 0 – 4 FC. CAN BUXERES

Jornada 5

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AE PIERAAE PIERA 6 – 4 OLIMPIC EGARA
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 6 – 0 CF CORBERA
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 5 – 1 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 3 – 5 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 3 – 2 PUBILLA CASAS
Veure SANT JUSTSANT JUST 1 – 1 CAN ROCA
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 2 – 3 SECTOR MONTSERRATINA
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 5 – 3 ATL CASTELLDEFELS

Jornada 6

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 4 – 2 UD VILADECANS
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 4 – 2 CE CANYELLES
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 4 – 4 STOITCHKOV
Veure CF CORBERACF CORBERA 0 – 4 SANT JUST
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 2 – 6 CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 3 – 1 AE PIERA
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 0 – 7 FC. CAN BUXERES
Veure CAN ROCACAN ROCA 6 – 3 UD S PANCRACIO

Jornada 7

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 1 – 3 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure AE PIERAAE PIERA 0 – 2 ATL CASTELLDEFELS
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 9 – 1 OLIMPIC EGARA
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 1 – 3 CF CORBERA
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 0 – 2 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure SANT JUSTSANT JUST 1 – 2 PUBILLA CASAS
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 2 – 2 CAN ROCA
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 2 – 3 STOITCHKOV

Jornada 8

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 1 – 4 SANT JUST
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 3 – 1 UD VILADECANS
Veure CF CORBERACF CORBERA 3 – 4 CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 3 – 2 AE PIERA
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 2 – 3 CE CANYELLES
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 0 – 3 FC. CAN BUXERES
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 1 – 2 UD S PANCRACIO
Veure CAN ROCACAN ROCA 2 – 1 SECTOR MONTSERRATINA

Jornada 9

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 2 – 1 CF CORBERA
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 7 – 4 ATL CASTELLDEFELS
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 1 – 4 OLIMPIC EGARA
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 4 – 3 STOITCHKOV
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 1 – 3 CAN ROCA
Veure SANT JUSTSANT JUST 3 – 1 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 3 – 1 PUBILLA CASAS
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 5 – 2 AE PIERA

Jornada 10

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 0 – 4 CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure AE PIERAAE PIERA 3 – 5 UD VILADECANS
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 4 – 1 SANT JUST
Veure CF CORBERACF CORBERA 4 – 2 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 1 – 2 FC. CAN BUXERES
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 3 – 2 UD S PANCRACIO
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 1 – 5 SECTOR MONTSERRATINA
Veure CAN ROCACAN ROCA 3 – 5 CE CANYELLES

Jornada 11

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 3 – 3 OLIMPIC EGARA
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 5 – 2 AE PIERA
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 2 – 0 ATL CASTELLDEFELS
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 4 – 0 PUBILLA CASAS
Veure SANT JUSTSANT JUST 4 – 2 STOITCHKOV
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 3 – 2 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure CAN ROCACAN ROCA 3 – -1 CF CORBERA
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 6 – 2 UD VILADECANS

Jornada 12

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 1 – 1 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure AE PIERAAE PIERA 0 – 0 SANT JUST
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 3 – 4 CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure CF CORBERACF CORBERA 2 – 4 CE CANYELLES
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 6 – 4 UD S PANCRACIO
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 0 – 4 FC. CAN BUXERES
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 0 – 0 SECTOR MONTSERRATINA
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 2 – 2 CAN ROCA

Jornada 13

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 2 – 4 ATL CASTELLDEFELS
Veure CF CORBERACF CORBERA 4 – 1 PUBILLA CASAS
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 5 – 2 AE PIERA
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 3 – 4 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure SANT JUSTSANT JUST 5 – 0 UD VILADECANS
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 2 – 2 STOITCHKOV
Veure CAN ROCACAN ROCA 2 – 1 OLIMPIC EGARA
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 2 – 2 FC. CAN BUXERES

Jornada 14

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 0 – 4 CF CORBERA
Veure AE PIERAAE PIERA 2 – 5 CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 6 – 3 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 1 – 2 SANT JUST
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 8 – 2 SECTOR MONTSERRATINA
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 1 – 6 UD S PANCRACIO
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 1 – 4 CAN ROCA
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 3 – 2 PUBILLA CASAS

Jornada 15

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 1 – 1 AE PIERA
Veure CF CORBERACF CORBERA 3 – 1 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 1 – 3 FC. CAN BUXERES
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 3 – 5 STOITCHKOV
Veure SANT JUSTSANT JUST 1 – 4 CE CANYELLES
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 1 – 0 UD VILADECANS
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 1 – 3 OLIMPIC EGARA
Veure CAN ROCACAN ROCA 1 – 6 ATL CASTELLDEFELS

Jornada 16

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 4 – 3 CE CANYELLES
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 3 – 1 UD VILADECANS
Veure CF CORBERACF CORBERA 0 – 8 ATL CASTELLDEFELS
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 2 – 4 SANT JUST
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 6 – 3 AE PIERA
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 1 – 2 FC. CAN BUXERES
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 1 – 6 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure CAN ROCACAN ROCA 2 – 6 STOITCHKOV

Jornada 17

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AE PIERAAE PIERA 4 – 3 CAN ROCA
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 6 – 2 PUBILLA CASAS
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 2 – 1 SECTOR MONTSERRATINA
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 3 – 5 CF CORBERA
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 2 – 0 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 1 – 3 OLIMPIC EGARA
Veure SANT JUSTSANT JUST 3 – 2 CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 8 – 0 UD S PANCRACIO

Jornada 18

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA 3 – 3 ATL CASTELLDEFELS
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA 1 – 5 SANT JUST
Veure CF CORBERACF CORBERA 1 – 3 AE PIERA
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA 0 – 4 FC. CAN BUXERES
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS 3 – 5 CE CANYELLES
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ 4 – 1 UD S PANCRACIO
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS 3 – 3 STOITCHKOV
Veure CAN ROCACAN ROCA 2 – 0 UD VILADECANS

Jornada 19

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AE PIERAAE PIERA 2 – 3 PUBILLA CASAS
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS 3 – 1 VALLVIDRERA SENGLARS
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES 3 – 1 CAN ROCA
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV 5 – 2 OLIMPIC EGARA
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO 5 – 6 SECTOR MONTSERRATINA
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS 2 – 5 CF CORBERA
Veure SANT JUSTSANT JUST 1 – 0 UNIÓ ATL D'HORTA
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES 3 – 5 CE OLIMPIC CAN FATJÓ

Jornada 20

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA Dis, 02/03/2024 15:30 GMT+1 Campo Fútbol San Cristobal, AE PIERA
Veure SECTOR MONTSERRATINASECTOR MONTSERRATINA Dis, 02/03/2024 15:30 GMT+1 camp de futbol torre-roja CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 camp de futbol els canyars CE CANYELLES
Veure CF CORBERACF CORBERA Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 Camp Municipal de Corbera llobregat FC. CAN BUXERES
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 Campo Municipal de Fútbol Horta UD S PANCRACIO
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 camp Municipal Vallvidrera STOITCHKOV
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS Dis, 02/03/2024 17:00 GMT+1 camp futbol pubilla cases UD VILADECANS
Veure CAN ROCACAN ROCA Dis, 02/03/2024 18:00 GMT+1 Campo Municipal Can Vinader SANT JUST

Jornada 21

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AE PIERAAE PIERA Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 camp municipal de piera VALLVIDRERA SENGLARS
Veure FC. CAN BUXERESFC. CAN BUXERES Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 camp municipal can buxeres PUBILLA CASAS
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 camp de futbol municipal vallbona ATL CASTELLDEFELS
Veure UD S PANCRACIOUD S PANCRACIO Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 camp municipal barri centre CAN ROCA
Veure UD VILADECANSUD VILADECANS Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 camp municipal viladecans OLIMPIC EGARA
Veure SANT JUSTSANT JUST Dis, 09/03/2024 16:15 GMT+1 camp municipal de sant just CF CORBERA
Veure CE OLIMPIC CAN FATJÓCE OLIMPIC CAN FATJÓ Dis, 09/03/2024 17:00 GMT+1 C.E. Olímpic Can Fatjó, UNIÓ ATL D'HORTA
Veure CE CANYELLESCE CANYELLES Dis, 09/03/2024 18:00 GMT+1 camp de futbol de canyelles SECTOR MONTSERRATINA

Jornada 22

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure OLIMPIC EGARAOLIMPIC EGARA Dis, 16/03/2024 15:30 GMT+1 Campo Fútbol San Cristobal, FC. CAN BUXERES
Veure ATL CASTELLDEFELSATL CASTELLDEFELS Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 camp de futbol els canyars AE PIERA
Veure CF CORBERACF CORBERA Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 Camp Municipal de Corbera llobregat UD S PANCRACIO
Veure STOITCHKOVSTOITCHKOV Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 camp de futbol municipal vallbona CE CANYELLES
Veure UNIÓ ATL D'HORTAUNIÓ ATL D'HORTA Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 Campo Municipal de Fútbol Horta SECTOR MONTSERRATINA
Veure VALLVIDRERA SENGLARSVALLVIDRERA SENGLARS Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 camp Municipal Vallvidrera UD VILADECANS
Veure PUBILLA CASASPUBILLA CASAS Dis, 16/03/2024 17:00 GMT+1 camp futbol pubilla cases SANT JUST
Veure CAN ROCACAN ROCA Dis, 16/03/2024 18:00 GMT+1 Campo Municipal Can Vinader CE OLIMPIC CAN FATJÓ
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.