Calendari de Divisió Preferent B

Jornada 1

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF 2 – 1 PBB CINCO ROSAS
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA 4 – 1 POBLE SEC
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 2 – 0 LA PALMA
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 1 – 1 ATL. ESPARRAGUERA
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES 0 – 4 CD SANT VICENC H
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 3 – 3 S. ANDREU DE LA BARCA
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET 1 – 1 ESPLUGUENC
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT 1 – 6 EL PRAT

Jornada 2

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 2 – 4 ATL. INCRESA
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 4 – 2 ATL SAN PANCRACIO
Veure EL PRATEL PRAT 1 – 2 ARRABAL CALAF
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 4 – 2 OLESA MONTSERRAT
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 7 – 2 P JOVE LES ROQUETES
Veure LA PALMALA PALMA 0 – 3 VILANOVA GELTRU CF VET
Veure POBLE SECPOBLE SEC 2 – 2 PBB SANT FELIU
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 2 – 2 U.D.GORNAL

Jornada 3

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF 0 – 4 CD SANT VICENC H
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA 2 – 4 EL PRAT
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 1 – 7 PBB CINCO ROSAS
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES 5 – 2 LA PALMA
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 2 – 0 ATL SAN PANCRACIO
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET 3 – 2 S. ANDREU DE LA BARCA
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 3 – 1 POBLE SEC
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT 0 – 5 ESPLUGUENC

Jornada 4

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 3 – 3 ATL. ESPARRAGUERA
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 4 – 2 P JOVE LES ROQUETES
Veure EL PRATEL PRAT 1 – 0 PBB SANT FELIU
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 3 – 3 VILANOVA GELTRU CF VET
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 2 – 2 ATL. INCRESA
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 4 – 0 ARRABAL CALAF
Veure LA PALMALA PALMA 2 – 2 OLESA MONTSERRAT
Veure POBLE SECPOBLE SEC 3 – 7 U.D.GORNAL

Jornada 5

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF 4 – 0 LA PALMA
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA 0 – 3 ESPLUGUENC
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 1 – 6 CD SANT VICENC H
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES 1 – 6 ATL SAN PANCRACIO
Veure POBLE SECPOBLE SEC 3 – 2 PBB CINCO ROSAS
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 3 – 1 VILANOVA GELTRU CF VET
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 1 – 2 EL PRAT
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT 3 – 6 S. ANDREU DE LA BARCA

Jornada 6

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 1 – 2 U.D.GORNAL
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 1 – 2 ARRABAL CALAF
Veure EL PRATEL PRAT 4 – 4 POBLE SEC
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 3 – 5 OLESA MONTSERRAT
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 3 – 1 ATL. ESPARRAGUERA
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 4 – 0 PBB SANT FELIU
Veure LA PALMALA PALMA 3 – 3 ATL. INCRESA
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET 3 – 3 P JOVE LES ROQUETES

Jornada 7

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 5 – 1 EL PRAT
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF 1 – 1 ATL SAN PANCRACIO
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA 5 – 2 S. ANDREU DE LA BARCA
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 3 – 2 LA PALMA
Veure POBLE SECPOBLE SEC 1 – 2 CD SANT VICENC H
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 0 – 5 P JOVE LES ROQUETES
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 0 – 5 ESPLUGUENC
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT 2 – 2 VILANOVA GELTRU CF VET

Jornada 8

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 7 – -1 PBB SANT FELIU
Veure EL PRATEL PRAT 2 – 3 U.D.GORNAL
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 5 – 3 ATL. INCRESA
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 6 – 3 PBB CINCO ROSAS
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 2 – 1 POBLE SEC
Veure LA PALMALA PALMA 2 – 2 ATL. ESPARRAGUERA
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES 2 – 6 OLESA MONTSERRAT
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET 3 – 2 ARRABAL CALAF

Jornada 9

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 2 – 3 ESPLUGUENC
Veure EL PRATEL PRAT 3 – 6 CD SANT VICENC H
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF 1 – 4 P JOVE LES ROQUETES
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA 2 – 4 VILANOVA GELTRU CF VET
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 0 – 0 ATL SAN PANCRACIO
Veure POBLE SECPOBLE SEC 8 – 4 LA PALMA
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 1 – 3 OLESA MONTSERRAT
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 2 – 4 S. ANDREU DE LA BARCA

Jornada 10

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 6 – 3 POBLE SEC
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 3 – 0 ATL. ESPARRAGUERA
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 2 – 0 U.D.GORNAL
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 1 – 0 EL PRAT
Veure LA PALMALA PALMA 2 – 1 PBB CINCO ROSAS
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES 0 – 6 ATL. INCRESA
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET 5 – 4 PBB SANT FELIU
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT 3 – 1 ARRABAL CALAF

Jornada 11

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 5 – 1 S. ANDREU DE LA BARCA
Veure EL PRATEL PRAT 5 – 1 LA PALMA
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA 2 – 0 OLESA MONTSERRAT
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 0 – 2 ESPLUGUENC
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 1 – 2 P JOVE LES ROQUETES
Veure POBLE SECPOBLE SEC 5 – 2 ATL SAN PANCRACIO
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 4 – 0 ARRABAL CALAF
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 1 – 2 VILANOVA GELTRU CF VET

Jornada 12

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 2 – 2 EL PRAT
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF 1 – 3 ATL. INCRESA
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 4 – 2 PBB CINCO ROSAS
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 3 – 2 U.D.GORNAL
Veure LA PALMALA PALMA 3 – 6 CD SANT VICENC H
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES 6 – 4 ATL. ESPARRAGUERA
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET 6 – 1 POBLE SEC
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT 4 – 1 PBB SANT FELIU

Jornada 13

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 9 – 5 VILANOVA GELTRU CF VET
Veure EL PRATEL PRAT 3 – 3 ATL SAN PANCRACIO
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 3 – 3 S. ANDREU DE LA BARCA
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 6 – 4 LA PALMA
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 1 – 0 ARRABAL CALAF
Veure POBLE SECPOBLE SEC 3 – 5 P JOVE LES ROQUETES
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 1 – 3 ATL. INCRESA
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 3 – 1 OLESA MONTSERRAT

Jornada 14

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 0 – 1 ESPLUGUENC
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF 1 – 3 ATL. ESPARRAGUERA
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA 0 – 0 PBB SANT FELIU
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 3 – 2 CD SANT VICENC H
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES 3 – 4 PBB CINCO ROSAS
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 3 – 3 LA PALMA
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET 4 – 2 EL PRAT
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT 3 – 3 POBLE SEC

Jornada 15

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 3 – 2 OLESA MONTSERRAT
Veure EL PRATEL PRAT 0 – 4 P JOVE LES ROQUETES
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 1 – 2 VILANOVA GELTRU CF VET
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 1 – 1 ATL SAN PANCRACIO
Veure LA PALMALA PALMA 1 – 0 S. ANDREU DE LA BARCA
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 0 – 6 U.D.GORNAL
Veure POBLE SECPOBLE SEC 1 – 0 ARRABAL CALAF
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 1 – 4 ATL. INCRESA

Jornada 16

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 4 – 0 ARRABAL CALAF
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 3 – 2 U.D.GORNAL
Veure EL PRATEL PRAT 1 – 2 OLESA MONTSERRAT
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 7 – 1 P JOVE LES ROQUETES
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 4 – 3 VILANOVA GELTRU CF VET
Veure LA PALMALA PALMA 2 – 5 ATL SAN PANCRACIO
Veure POBLE SECPOBLE SEC 3 – 3 ATL. INCRESA
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA 5 – 0 PBB SANT FELIU

Jornada 17

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF 3 – 2 EL PRAT
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA 0 – 0 PBB CINCO ROSAS
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 2 – 1 S. ANDREU DE LA BARCA
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU 0 – 4 POBLE SEC
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES 1 – 0 ESPLUGUENC
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL 3 – 1 ATL. ESPARRAGUERA
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET 0 – 3 LA PALMA
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT 3 – 2 CD SANT VICENC H

Jornada 18

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS 9 – 0 PBB SANT FELIU
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA 3 – 1 VILANOVA GELTRU CF VET
Veure EL PRATEL PRAT 2 – 1 ATL. INCRESA
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO 5 – 1 U.D.GORNAL
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H 1 – 2 ARRABAL CALAF
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC 0 – 0 OLESA MONTSERRAT
Veure LA PALMALA PALMA 3 – 2 P JOVE LES ROQUETES
Veure POBLE SECPOBLE SEC 4 – 2 ATL. ESPARRAGUERA

Jornada 19

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF Dis, 24/02/2024 16:00 GMT+1 Campo Municipal Can Zam ESPLUGUENC
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA Dis, 24/02/2024 16:00 GMT+1 Camp de Futbol Ricard Ginebreda CD SANT VICENC H
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU Dis, 24/02/2024 16:00 GMT+1 Campo de fútbol municipal Les Grases EL PRAT
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES Dis, 24/02/2024 16:00 GMT+1 Municipal de Les Roquetes S. ANDREU DE LA BARCA
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL Dis, 24/02/2024 16:00 GMT+1 Campo Municipal de Fútbol Gornal POBLE SEC
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET Dis, 24/02/2024 16:00 GMT+1 Club de Futbol Vilanova ATL SAN PANCRACIO
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA Dis, 24/02/2024 18:30 GMT+1 CE Esparreguera PBB CINCO ROSAS
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT Dis, 24/02/2024 18:30 GMT+1 Camp de Futbol Municipal Les Planes LA PALMA

Jornada 20

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PBB CINCO ROSASPBB CINCO ROSAS Dis, 02/03/2024 15:30 GMT+1 campo municipal CASABLANCA POBLE SEC
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA Dis, 02/03/2024 15:30 GMT+1 Instalaciones Deportivas Municipales Can Salvi OLESA MONTSERRAT
Veure EL PRATEL PRAT Dis, 02/03/2024 15:45 GMT+1 CEM Julio Méndez ATL. ESPARRAGUERA
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 camp municipal barri centre P JOVE LES ROQUETES
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 Camp de futbol de la Barruana PBB SANT FELIU
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 Camp municipal d'esports - Salt del Pi ATL. INCRESA
Veure LA PALMALA PALMA Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 Camp de futbol municipal la palma de cervello ARRABAL CALAF
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET Dis, 02/03/2024 16:00 GMT+1 Club de Futbol Vilanova U.D.GORNAL

Jornada 21

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARRABAL CALAFARRABAL CALAF Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 Campo Municipal Can Zam S. ANDREU DE LA BARCA
Veure ATL. INCRESAATL. INCRESA Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 Camp de Futbol Ricard Ginebreda LA PALMA
Veure PBB SANT FELIUPBB SANT FELIU Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 Campo de fútbol municipal Les Grases ESPLUGUENC
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 Municipal de Les Roquetes VILANOVA GELTRU CF VET
Veure POBLE SECPOBLE SEC Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 Campo Municipal de Fútbol de la Satalia EL PRAT
Veure U.D.GORNALU.D.GORNAL Dis, 09/03/2024 16:00 GMT+1 Campo Municipal de Fútbol Gornal PBB CINCO ROSAS
Veure ATL. ESPARRAGUERAATL. ESPARRAGUERA Dis, 09/03/2024 18:30 GMT+1 CE Esparreguera CD SANT VICENC H
Veure OLESA MONTSERRATOLESA MONTSERRAT Dis, 09/03/2024 18:30 GMT+1 Camp de Futbol Municipal Les Planes ATL SAN PANCRACIO

Jornada 22

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure S. ANDREU DE LA BARCAS. ANDREU DE LA BARCA Dis, 16/03/2024 15:30 GMT+1 Instalaciones Deportivas Municipales Can Salvi ATL. INCRESA
Veure EL PRATEL PRAT Dis, 16/03/2024 15:45 GMT+1 CEM Julio Méndez PBB CINCO ROSAS
Veure ATL SAN PANCRACIOATL SAN PANCRACIO Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 camp municipal barri centre ARRABAL CALAF
Veure CD SANT VICENC HCD SANT VICENC H Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 Camp de futbol de la Barruana POBLE SEC
Veure ESPLUGUENCESPLUGUENC Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 Camp municipal d'esports - Salt del Pi ATL. ESPARRAGUERA
Veure LA PALMALA PALMA Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 Camp de futbol municipal la palma de cervello PBB SANT FELIU
Veure P JOVE LES ROQUETESP JOVE LES ROQUETES Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 Municipal de Les Roquetes U.D.GORNAL
Veure VILANOVA GELTRU CF VETVILANOVA GELTRU CF VET Dis, 16/03/2024 16:00 GMT+1 Club de Futbol Vilanova OLESA MONTSERRAT
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.