Divisió Preferent Sancions

MOLINS DE REI

David Fernando Espinola Chavez

1 PARTIT

POBLE SEC

El Meliani Maachi

1 PARTIT

Yalal Mohamed Mohtan Ahmed

1 PARTIT

VILADECANS

Joan Bonich Guijarro

3 PARTITS – Segona vegada vermella

PB SANT FELIU

José Santos Hernández

Retirada definitiva fitxa

SANT ESTEVE SESROVIRES

Adolfo Higuero Paniagua

1 PARTIT

VILADECAVALLS

Jaquad Lhaitouti

1 PARTIT

Alejandro Fabián Mendoza

12 PARTITS – Desconsideració greu al col-legiat

LA GUARDIA

Angel Gullón Garcia

1 PARTIT- Segon cicle de 4 tarjetas grogas

Gerardo Ibañez Campos

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

AT INCRESA MOLINS

Victor Manuel Robles Ortega

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Gabriel de León Herrador

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

LA GUARDIA

Adrián Ruf Martón

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

VILADECANS

Fernando Baena Naranjo

1 PARTIT- 1er cicle tarjetas grogas

PIERA

Juanjo Jimeno Silva

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

POBLE SEC

DANIEL SOLER MAYORAL

1 PARTIT 2 cicle de groges

MOLINS DE REI

PEDRO MOISES BENITEZ VARGAS

1 PARTIT 1 cicle de groges

LA GUARDIA

OSCAR VACA MONTABAN

3 PARTIT 2a vermella

ADRIAN SAAMEÑO PEREZ

1 PARTIT 2o cicle de groges

SAN ESTEVE SESROVIRES

BORJA VILARDEVO GAVAS

1 PARTIT 1er cicle de groges

LA GUARDIA

Jonathan Avila Fernández

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Lorenzo Romero Márquez

1 PARTIT

SANT ANDREU DE LA BARCA

Cristian Navarro Arenas

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

SANT ESTEVE DE SESROVIRES

Carlos González Ruz

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

VILADECAVALLS

Cristian Antonio Ortega

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

VILADECAVALLS

Claudio Adrián Fernández

3 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat i segona tarjeta vermella

AT INCRESA

Oscar Sánchez Carrasco

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

MOLINS DE REI

Luis Antonio Achucarro Brizuela

1 PARTIT

Ceferino Romero Fernández

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

LA GUARDIA

Oscar Vaca Montalbán

1 PARTIT

STOICHKOV

Eugeni Fernández Rodriguez

1 PARTIT

ARRABAL CALAF

José Zambrazo Guerrero

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

PB SANT FELIU

José Santos Hernández

1 PARTIT – Segon cicle 4 tarjetas grogas

VILADECANS

Fernando Moltó Rodriguez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Joan Bonich Guijarro

1 PARTIT – Segon cicle 4 tarjetas grogas

Rubén Martinez Muñoz

1 PARTIT -1er cicle tarjetas grogas

AT INCRESA

Oscar Carrasco Carrillo

1 PARTIT

Victor López Martinez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

MOLINS DE REI

Christian Andrés Fernández Diaz

1 PARTIT

OLESA DE BONESVALLS

Martin Alejandro Garzó Alaniz

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

SAN ESTEVE SESROVIRES

Sergio Garcia Maldonado

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

POBLE SEC

Rubén Aricha Caminero

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

SAN ANDREU BARCA

Marc Garcia Valdivia

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

ARRABAL CALAF

Javier Panadeiros Pérez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Rubén Monterde Soria

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

CORBERA

Neri Duarte Garcia

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

PIERA

Pau Calzón Julve

2 PARTITS – Segona vegada tarjetas grogas

POBLE SEC

Jaime Jimeno Silva

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

LA GUARDIA

Angel Gullón Garcia

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

PB SANT FELIU

Carlos Antonio Calle Carrasco

3 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

VILADECAVALLS

Eduardo Rivera Saba

2 PARTITS – Segona vegada 2 grogas

GELIDA

Jesús Augusto Villagomez Gutierrez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

STOICHKOV

Francés Fuxa Garriga

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

SAN ANDREU DE LA BARCA

Pablo Garcia Lasheras

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Julián Ruiz Aranda

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Ivan Ortega Gil

1 PARTIT

Alejandro González Palma

2 PARTITS . Segona vegada tarjetas grogas

SAN ESTEVE SESROVIRES

Achell Moya Felices

1 PARTIT . 1er cicle tarjetas grogas

PIERA

David Rodriguez Llamas

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

PUBILLA CASAS

Pau Brost Prieto

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

AT INCRESA

Roberto Utrera Reyes

6 PARTITS – Segón cicle tarjetas grogas i desconsideració greu al col-legiat

Oliver Carrasco Carrillo

2 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

SANT ESTEVE SESROVIRES

Alberto Martinez Ruiz

3 PARTITS – Segona vegada tarjeta vermella

CORBERA

Bernardino Vázquez Paredes

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

ARRABAL CALAF

Sergi Beltrán Naranjo

1 PARTIT – Segón cicle de tarjetas grogas

ARRABAL CALAF

Daniel Pérez Pérez

1 PARTIT

PUBILLA CASAS

Samers Huayhua Chuaquiyauri

4 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

PB SANT FELIU

Jonatan Valenzuela del Fresno

3 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

SANT PAU

José Manuel Navarro Zafra

1 PARTIT

David Padilla Gaimundiz

1 PARTIT

POBLE SEC

Roberto Cordón Castro

1 PARTIT

MOLINS DE REI

Luis Miguel Pintos Coronel

1 PARTIT – Segón cicle tarjetas grogas

GELIDA

Abel Moreno Queralto

1 PARTIT – Segón cicle tarjetas grogas

STOICHKOV

Eduard Pampin Marine

1 PARTIT

PB SANT FELIU

José Santos Hernández

1 PARTIT

MOLINS DE REI

Rubén Romero Santacruz

1 PARTIT

POBLE SEC

Ivan Enric Linares Martin

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Daniel Soler Mayoral

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

SANT ANDREU DE LA BARCA

Marc Garcia Valdivia

1 PARTIT

OLESA DE BONESVALLS

Antonio Garcia Martos

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Pedro Bracchi

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

LA GUARDIA

Juan José Rueda Guiamet

1 PARTIT

SANT PAU

Ahmed Rakye

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

OLESA DE BONESVALLS

Miguel Garcia Sanchez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

VILADECANS

Gerard Romero Camps

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

GELIDA

Adrián Lorenzo Garcia

1 PARTIT

SAN PAU

Raúl Ponce Padilla

1 PARTIT

VILADECAVALLS

Jorge Ariel Sánchez Fernández

1 PARTIT

Eduardo Rivera Saba

3 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

ARRABAL

Pablo Santín Oquillas

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Rubén Monterde Soria

1 PARTIT

Alexis González Soria

3 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

OLESA DE BONESVALLS

Paulo Stetsenko

1 PARTIT – 1 cicle tarjetas grogas

Manuel Gimeno Santiago

1 PARTIT – 2 cicle tarjetas grogas

OLESA BONESVALLS

Miguel Garcia Sänchez

1 PARTIT

CORBERA

Jordi Lorza Serra

1 PARTIT

MOLINS DE REI

Antonio Espinola Chavez

1 PARTIT

ARRABAL

Daniel Pérez Pérez

1 PARTIT – 1 er cicle tarjetas grogas

AE PIERA

Juanjo Jimeno Silva

1 PARTIT

AT. INCRESA

Roberto Utrera Reyes

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

GELIDA

Pablo Diaz Gomes

1 PARTIT

VILADECANS

Emilio Porras Sánchez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

PB SANT FELIU

Jonatan Valenzuela Del Fresno

1 PARTIT

José Santos Hernández

1 PARTIT -1er cicle tarjetas grogas

SANT ESTEVE SESROVIRES

Pau Belmonte Varela

1 PARTIT

Marc Galcerán Mestres

1 PARTIT

MOLINS DE REI

Angel Garcia Samaniego

1 PARTIT

OLESA DE BONESVALLS

Marcos Yelamos Casillo

1 PARTIT

Gonzalo Ezequiel Castro Barbosa

3 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

VILADECAVALLS

Bousselham Serghini

3 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

GELIDA

Ibrahim Achouitar Chouiti

3 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

MARTORELL

David Costey Carne

4 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

STOIKTCHOV

Quim Garcia Badia

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

POBLE SEC

Cristian Ortiz Lolo

6 PARTITS – Desconsideració greu al col-legiat

Andrés Cervera Ossa

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

PIERA

Guillermo Gallego Puigsech

1 PARTIT

PUBILLA CASAS

Cristian Castillo Luque

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

OLESA DE BONESVALLS

Sebastián Quadrelli

2 PARTITS – Vermella + 1er cicle tarjetas grogas

SAN ESTEVE SESROVIRES

Alberto Martinez Ruiz

1 PARTIT

PUBILLA CASAS

Txema Benaiges Romero

1 PARTIT

MOLINS DE REI

Luis Miguel Pinto Coronel

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

AT. INCRESA

Oscar Carrasco Carrillo

2 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

ARRABAL

Ricardo Bernabé Chueco

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Sergi Beltrán Naranjo

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Abdel Rrahman Houssaqui

1 PARTIT – 1Er cicle tarjetas grogas

GELIDA

Abel Moreno Queralto

1 PARTIT – 1er cicle targetas grogas

PB SANT FELIU

José Santos Hernández

2 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

PARTIT ASPLASSAT `PER COVID

amb presentacio de certificats

Pbb san feliu -arrabal calaf 0-0

AT. INCRESA

Roberto Utrera Reyes

1 PARTIT

LA GUARDIA

Angel Gullón Garcia

1 Partit

POBLE SEC

El Meliani Machi

1 PARTIT

VILADECABALLS

Fernando Pose Dominguez

1 PARTIT

LA GUARDIA

Adrián Saameño Pérez

1 PARTIT – Primer cicle tarjetas grogas

VILADECANS

Rubén Casado González

1 PARTIT – Primer cicle tarjetas grogas

Juan Bonich Guijarro

1 PARTIR – Primer cicle tarjetas grogas

OLESA BONESVALLS

Manuel Gimeno Santiago

1 PARTIT – Primer cicle tarjetas grogas

ARRABAL CALAF

Daniel Pérez Pérez

4 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

VILADECANS

Gerard Romero Camps

1 PARTIT

SAN ANDREU DE LA BARCA

David Sánchez Garcia

1 PARTIT

Carlos Sadi Diez

8 PARTITS – Desconsideració greu al col-legiat i a un contrari

MOLINS DE REI

Edgar Colman Colman

1 PARTIT

MARTORELL

Jordi Martinez Laguna

1 PARTIT

VILADECANS

Joan Bonich Guijarro

1 PARTIT

OLESA DE BONESVALLS

Bruno Dagna

1 Partit

Manuel Gimeno Santiago

1 Partit

ARRABAL

Francisco Carrasco Tapias

1 Partit

VILADECANS

Joan Bonich Guijarro

1 Partit

SAN ESTEVE SESROVIRES

Alberto Martinez Ruiz

1 Partit

OLESA BONESVALLS

Pedro Bracchi

1 Partit

ARRABAL

Abdel Brahman Houssaoui

1 Partit

SAN ANDREU DE LA BARCA

Christian Ormeño Franco

2 Partits

PIERA

Pau Calzón Julbe

1 PARTIT

SAN ANDREU DE LA BARCA

Carlos Silvan Juarez

2 PARTITS – Desconsideració lleu al cole-giat

SANT ESTEVE SESROVIRES

Borja Villardebo Gabas

1 Partit

GELIDA

Ivan Gomez Perez

1 Partit

VILADECAVALLS

Eduardo Rivera Saba

1 Partit

Claudio Fernández

4 Partits………Desconsideracio greu a l’col-legiat

LA GUARDIA

ANGEL GULLON GARCIA

1 PARTIT DESCOSIDERACION A EL COL·LEGIAT (s´actua d´ofici)

GELIDA

JONATHAN CESAR MEINERT MOTOS

1 PARTIT

PUBILLA CASAS SAFOU , DRISS 2 PARTIDOS (desconderacion a un àrbitre)

CORBERA VAZQUEZ PAREDES, BERNARDINO 2 PARTIDOS (desconsideració a un contrari)

POBLE SEC ARICHA CAMINERO, RUBEN 3 PARTIDOS (desconsideració lleu a un contrari)