Divisió Preferent A Sancions

PIERA

Mario Villanueva Vicente

1 PARTIT – (Doble groga)

JUPITER

Sebastián Rodriguez Jiménez

1 PARTIT – (1er cicle tarjetas grogas)

AT CASTELLDEFELS

Raúl Salamanca Castro

1 PARTIT – (Doble groga)

David Soler Rabasa

3 PARTITS – (Article 22)

OLESA DE BONESVALLS

Rubén Begara Vázquez

1 PARTIT – (Tarjeta vermella)

HOSTALETS DE PIEROLA

Sergi Tort Comas

4 PARTITS – (Article 23)

Sergio Paesa del Amor

4 PARTITS – (Article 23)

CAN ROCA 74

Ezequiel Matias Pino Pariso

6 PARTITS (Article 23)

PIERA

Ferrán Masana Grau

1 PARTIT (Tarjeta vermella)

Pau Calzón Julbe

1 PARTIT (1er cicle tarjetas grogas)

OLESA DE BONESVALLS

Miguel Garcia Sánchez

10 PARTITS (Doble groga-Tarjeta vermella Art.24)

PUBILLA CASAS

Florenc Prifti

5 PARTITS (Art.23)

VILADECANS

Gerard Romero Camps

2 PARTITS (Segona vegada doble grogas)

CORBERA

Sebastián Villalba Quintana

1 PARTIT – 1er cicle 5 tarjetas grogas

HOSTALETS DE PIEROLA

Jordi Boix Vargas

1 PARTIT – Tarjeta vermella

OLIMPIC EGARA

Daniel Martinez González

1 PARTIT – Doble groga

MOLINS DE REI

Alejandro Cintas Jiménez

1 PARTIT – 1er cicle 5 tarjetas grogas

Luis Miguel Pintos Coronel

1 PARTIT – 1er cicle 5 tarjetas grogas

VILADECANS

Rubén Casado González

1 PARTIT (Tarjeta vermella)

SAN PANCRACIO

Sergi Trillas Due

1 PARTIT (1er cicle 5 tarjetas grogas)

OLESA DE BONESVALLS

Miguel Garcia Sánchez

2 PARTITS (Article 22)

HOSTALETS DE PIEROLA

Jonatan Sänchez Palomino

2 PARTITS (Article 22)

Juan Galdón Fernández

2 PARTITS (Segona vegada doble tarjeta groga)

Alberto Martinez Adán

1 PARTIT (Doble tarjeta groga)

SANT JUST

José Oriol Peña Garcia

1 PARTIT (Tarjeta vermella)

CAN ROCA 74

César Cerrato Corbo

1 PARTIT (1er cicle tarjetas grogas)

CAN ROCA

Moisés Fernández Medina

1 PARTIT (1er cicle 5 tarjetas grogas)

PARTIT FINALITZAT…….JUPITER 1…….PIERA 0

PIERA

Juanjo Jimeno Silva

2 PARTITS (Doble groga i ademés ser protagonista en la suspensió del partit)

MOLINS DE REI

Alberto Martin Ramirez Rodriguez

1 PARTIT (Doble groga)

OLESA DE BONESVALLS

Ramón Maldonado Prat

Expulsió definitiva del campeonat per insults molt greus i amenaces al col-legiat.

AT CASTELLDEFELS

José Luis González Rufián

1 PARTIT

MOLINS DE REI

Jair Varela Nelson

1 PARTIT

SANT JUST

Marc Riba Sarasal

2 PARTITS (Article 22)

OLESA DE BONESVALLS

Pedro Bracchi

2 PARTITS (Article 22)

SAN PANCRACIO

Sergio Albert Ortega

1 PARTIT

HORTA

Raúl Rubio Caballero

1 PARTIT

HOSTALETS DE PIEROLA

Sergio Paesa del Amor

1 PARTIT

JUPITER

Pascual Felius Fernández

1 PARTIT

OLESA DE BONESVALLS

Pedro Bracchi

1 PARTIT

UD SAN PANCRACIO

Fernando castello amat

2 PARTITS ( desconsideracio lleu a un contrari)

VILADECANS

Gerard romero camps

1 PARTIT

CAN ROCA 74

Rafa Fillol Llorens

1 PARTIT

VILADECANS

Alberto Fuentes Rodrigo

1 PARTIT

JUPITER

Pablo Emilio Hurtado Gutierrez

1 PARTIT

MOLINS DE REI

David fernando espinola chavez – 1 partido

POBLE SEC

El meliani maachi – 1 partido

Yalal mohamed montan ahmed – 1 partido

CAN ROCA

Alejandro lajara rojoi – 1 partido

Diego juarez alba – 1 partido

UD SAN PANCRACIO

Sergio trullas duez ( 1er ciclo de 5) – 1 partido

SANT JUST

Guillermo bernal marti – 1 partido

VILADECANS

Joan bonich guijarro (pendiente de la j-33) – 2 partidos