3a Divisió Sancions

SANCIONS 22ª. JORNADA

ATL. MASQUEFA : ALBERTO GLEZ. HEREDIA (2 grogas) 1 Partit

ATL. MASQUEFA : ASIER ECHEVERRIA HDEZ. (2 grogas) 3 Partits (APLICACIÓ Art. 17D)

CERDANYOLA : JOSE MUÑOZ MUÑOZ (Roja) 1 Partit

SANCIONS 21ª. JORNADA

ATL. CASTELLDEFELS : LUIS M. MICCIO AMEIGEIRAS 3 Partits (EL COMITE ENTRA DE OFICIO)

ESPARREGUERA : INOCENCIO INFANTES PEREZ (Roja) 8 Partits

BOTIGUES DE SITGES : JEROME VICENT BARANGER (Roja) 1 Partit

OLESA M. : OSCAR GOMEZ HERNANDEZ (2 grogas) 1 Partit

OLESA M. : JOSE L. SALMERON LOPEZ (Roja) 2 Partits

VALLVIDRERA : BERNAT COLL SAENZ (2 grogas) 1 Partit

SANCIONS 19ª. JORNADA

SANT ROQUE : FCO. JOSE RODRIGUEZ REYES (Roja) 3 Partits

SANT ROQUE : ABDELOUHED KOBREEOURI JOUHARI (Roja) 15 Partits (DESCONSIDERACION Y INSULTOS GRAVES AL COLEGIADO)

SANT ROQUE : ANTONIO BAILLY VELEZ (Roja) 12 Partits (INSULTOS GRAVES AL COLEGIADO)

SANCIONS 18ª. JORNADA

SANT ROQUE : JORGE GRAGEDA PAREDES (Roja) 8 Partits (INCIDENCIAS MUY GRAVES A UN ADVERSARIO)

SANT JOAN DESPI : FCO. J. FUERTES CORDOBA (Roja) 5 Partits (INCIDENCIAS GRAVES A UN ADVERSARIO)

VILAFRANCA : JOSE HERRERA MANJON (Roja) 1 Partit

SANCIONS 17ª. JORNADA

SANT ROQUE : MANOLO COSANO CANO (Roja) 1 Partit

IGUALADA : PAU RICARD ROCA (2 grogas) 1 Partit

SANT JOAN DESPI : NICOLAS LOPEZ CARABALLO (2 grogas) 1 Partit

.ATL. ESPARREGUERA : JORDI MENDOZA HERA (Roja) 2 Partits

ESPARREGUERA : CARLOS JURADO VALDERRAMA (Roja) 2 Partits

SANCIONS 13ª. JORNADA

SANTS : ROSENDO MARADIAGA IZAGUIRRE (Roja) 3 Partits

SANT VICENÇ : BORJA ROZAS MIÑONES (Roja) 2 Partits

VILANOVA : SERGIO RIVADENEYRA TAPIA (Roja) 2 Partits

SAN PANCRACIO : RAFAEL DIAZ TORRILLO (2 grogas) 1 Partit

SANCIONS 12 ª. JORNADA

BUENAVENTURA : OSWALDO CABRERA ORTA (Roja) 2 Partits

CERDANYOLA : ANTONIO GARCIA JEREZ (Roja) 2 Partits

ATL. CASTELLDEFELS : MARCELO SOSA PEREIRA (2 grogas) 1 Partit

ATL. CASTELLDEFELS : JOSE NOSEA PRIETO (Roja) 3 Partits

IGUALADA : IVAN VALLS VIDAL (Roja) 1 Partit

SANCIONS 10ª. JORNADA

BOTIGUES DE SITGES :  FCO. JAVIER PAVON LOSADA             (2 grogas)         1 Partit

SAN PANCRACIO :  PEDRO PORRAS CAMPON               (ROJA)           1 Partit

SAN PANCRACIO :  JOSE JULIAN TORRES GLEZ.          (2 grogas)      1 Partit

ATL. MASQUEFA :  ALFONSO COBO GARCIA                  (ROJA)            1 Partit

ATL. ESPARREGUERA :  JUAN CARLOS HDEZ. GARCIA    (ROJA)        1 Partit

SANTS :  JORDI MUNNE SANTIAGO                   (ROJA)           3 Partits

SANTS :  LEVI NWABEZE                                       (ROJA)          6 Partits

 

SANCIONS 9ª. JORNADA

OLIMPIC EGARA :  RAUL GARCIA MARTIN              (Roja)         1 Partit

ATL. MASQUEFA :  LUIS EMILIO RIVASPLATO BAYONA       (Roja)       1 Partit

ESPARREGUERA :  FCO. JAVIER NUÑEZ RODRIGUEZ     (2 grogas)   1 Partit

 

SANCIONS 8ª. JORNADA

VILANOVA :  ASIER MARTINEZ LOSADA                      (Roja)            1 Partit

VALLVIDRERA :  ALEXIS PLAZA ANGULO                  (2 grogas)       1 Partit

ATL. ESPARREGUERA :  ALBERTO MARTINEZ RASTROLLO      (Roja)       1 Partit

ATL. ESPARREGUERA :  SERGIO DIEZ CASAS                              (Roja)       1 Partit

 

SANCIONS 7ª. JORNADA

ATL. MASQUEFA :  SERGI MARTINEZ VALERO           (2 grogas)       1 Partit

IGUALADA :  ALEXIS ANASTASIO                                 (2 grogas)       1 Partit

ATL. CASTELLDEFELS :  DIEGO MARTIN ARQUERO USENICA    (2 grogas)     1 Partit

ATL. CASTELLDEFELS :  OMAR HUGO VOLPI CALCAGNO    (Roja)     2 Partits   (Desconsideración al Colegiado)

ESPARREGUERA :  INOCENCIO INFANTES PEREZ       (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 6ª. JORNADA

SANTS :  ISRAEL SERRA JAREÑO             (2 grogas)         1 Partit

SANT ROQUE :  RACHID HARA                  (2 grogas)         1 Partit

ATL. MASQUEFA :  JAVIER CANALS CASALS      (2 grogas)      1 Partit

OLESA MONTSERRAT :  FERNANDO LINARES BERENGER       (2 grogas)      1 Partit

VALLVIDRERA :  LLUIS CANES IGUAL        (2 grogas)        1 Partit

OLIMPIC EGARA :  JAVIER MARTINEZ GONZALEZ       (2 grogas)       1 Partit

 

 

 

SANCIONS 5ª. JORNADA

VILANOVA I LA GELTRU :  GABRIEL MALVAR RAMIREZ       (2 grogas)      1 Partit

VILANOVA I LA GELTRU :  ASIER MARTINEZ LOSADA         (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 3ª. JORNADA

C.D.SANT VICENÇ :  WISTON JAMPIE MAYORGA RENDON     (2 grogas)     1 Partit

OLESA MONTSERRAT :  OSCAR M. FDEZ. CONTRERAS          (2 grogas)     1 Partit

 

SANCIONS 2ª. JORNADA

VILAFRANCA :  FCO. BAEZA GARCIA                     (2 grogas)      1 Partit

ATL. CASTELLDEFELS :  DIEGO MARTIN ARMEÑO USENICA    (2 grogas)     1 Partit

CERDANYOLA :  FCO. BEJARANA VILAR         (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 1ª JORNADA

SANT ROQUE :  MANUEL COSANO CANO       (2 grogas)       1 Partit

SANT ROQUE  :  RACHID HARA           (Roja)        1 Partit