2a Divisió Sancions

PUEBLO NUEVO

David Rodriguez Ortiz

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

VILANOVA

José Maria Bullich Gibert

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

AT. MASQUEFA

Angel Llaveria Amat

1 PARTIT

SANTS…..0 GAVAMAR…….0

Partit ajornat per el Covid i no se disputa.

AT. ESPARREGUERA

Pol Valldeperas Prats

1 PARTIT – 1er cicle targetas grogas

AT. PRAT DELTA

Sergio Martinez Franco

4 PARTITS – 1er cicle targetas grogas i segona vegada targeta vermella.

POBLE NOU 2002

José Maria Palmero Expósito

1 PARTIT – 1er cicle targetas grogas

Ildefonso González Diaz

1 PARTIT – 1er cicle targetas grogas

Victor Alfonso Sierra Ordón

1 PARTIT

VILAFRANCA

Jorge Alexis Valdés Campos

5 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari i 1er cicle targetas grogas

David Doménech Garcia

1 PARTIT – 1er cicle targetas grogas

ESPARREGUERA

Iván Fresno González

1 PARTIT – Primer cicle tarjetas grogas

AT MASQUEFA

José Antonio Ramirez López

2 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

BOTIGUES SITGES

Eduardo Rojas Garcia

1 PARTIT

AT CASTELLDEFELS

Iván Gómez Aguilera

1 PARTIT

CERDANYOLA

Mario Ramirez Auñón

1 PARTIT

SANTS

Wilfredo Hernández Sandrés

1 PARTIT

GAVA MAR

Ivan Jarn Morales

3 PARTITS – Segona targeta vermella

VILANOVA

Javier Hernández Garcia

1 PARTIT

AT. PRAT DELTA

David Cuadrado Garcia

1 PARTIT – Primer cicle

AT. ESPARREGUERA

David Plaza Bartolomé

1 PARTIT

POBLE NOU 2002

Antonio Aguilar Nachez

1 PARTIT

GAVA MAR

Jerome Vincent Baranger

1 PARTIT

SANTBOIA

Juan Carlos Alvarez Osorio

2 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

ESPARREGUERA

Luis Javier Conde Rodriguez

4 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

CD ST VICENÇ DELS HORTS

José Luis Garcia Vargas

5 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari i segona vermella directa

IGUALADA

Joan Tort Garcia

2 Partits – Desconsideració lleu al col-legiat

CERDANYOLA

Francisco Bejarano Vilar

1 Partit

AT. SAN PANCRACIO

Sergio Durán Alfonso

1 Partit

AT. PRAT DELTA

Sergio Martinez Franco

1 Partit

ESPARREGUERA

Gustavo Ramón Eandi Corzo

1 Partit

Carlos Jurado Salderrama

1 Partit

SANT ROQUE

Jorge Grageda Paredes

2 Partits

ESPARREGUERA

Jonathan Fernández Collado

1 Partit

GAVA MAR

Policart Diaz Jaume

1 Partit

Moises Valle Valera

8 Partits – Desconsideració greu a un contrari

SAN ROQUE

Abdelouhed Kabrouri Jouhari

10 partits – Desconsideració molt greu a un contrari

PUEBLO NUEVO 2002

Esteban Cibantos Serrano

1 Partit

SAN VICENT DELS HORTS

José Luis Garcia Vargas

1 Partit

VILAFRANCA

Fernando Herrera Manjón

1 Partit

BOTIGUES DE SITGES

José Maria Fuentes Becerra

1 Partit – Primer cicle targetas

ESPARREGUERA

Carlos Jurado Salderrama

1 PARTIT

SANTBOIA

Emilio Antonio Raggio

1 PARTIT

BOTIGUES DE SITGES

Alejandro Olivera Labrua

1 PARTIT

POBLE NOU

Damián Paez Ballesteros

1 PARTIT

IGUALADA

Jordi Toribio Palomas

2 PARTITS – Desconsideració lleu a l´col-legiat

SANT ROQUE

Jorge Grageda Paredes

1 PARTIT

VILAFRANCA

José Ramón Gallardo Prior

1 PARTIT

ATL. PRAT DELTA

Juan Carlos Muñoz Fornieles

1 Partit

BOTIGUES DE SITGES

Francisco Javier Pavon Losada

1 Partit

GAVA MAR

Iván Jarn Morales

1 Partit

ATL. ESPARRAGUERA

Germán Ramos Portillo

1 Partit

BOTIGUES DE SITGES

JONATHAN SOTO GOMEZ

1 PARTIT

CERDANYOLA

ANTONIO ANGUITA MORALES

4 PATITS DESCONSIDERACIO GREU AL COL·LEGIAT

ATL SAN PANCRACIO JOSE LUIS ROJAS CORTES 1 PARTIDO

SANTS MARADIAGA IZAGUIRRE, ALEX ROSENDO 2 PARTIDOS (desconderacion a un contrari)

PUEBLO NUEVO – ESPARREGUERA 3-1