1a Divisió Sancions

CASABLANCA

Guillermo León Hoyos

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

ELS HOSTALETS

Mariano Martinez Justo

1 PARTIT

INCRESA MOLINS

Pedro José Moral Granados

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

LA PALMA

Daniel Diez Piñol

2 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

SANT JUST

Victor Alcobendas Diaz

1 PARTIT

MERCAT NOU

Albert Morell Garcia

1 PARTIT

CAN ROCA

Moises Fernández Medina

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

PB CINCO ROSAS

Oscar Pinilla Picallo

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Juan Carvajal Nevarado

2 PARTITS – Segona vegada 2 tarjetas grogas

ELS HOSTALETS

Jonathan Sánchez Palomino

2 PARTITS – Segona vegada 2 tarjetas grogas

LA PALMA

Rubén Mesas Royuela

4 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

AT. VICENTI

Julián Martos Zarate

1 PARTIT

CAN ROCA 74

Ezequiel Matias Pino Pariso

1 PARTIT – Primer clicle tarjetas grogas

Raúl David Borrego Velasco

6 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

PB CINCO ROSAS

Rubén Pruano Fernández

2 PARTITS

MERCAT NOU

Mancour Bourkaib Abderrahim

2 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

ELS HOSTALETS

Jonathan Sánchez Palomino

1 PARTIT

CASABLANCA

Miguel A. Bueno Garrido

1 PARTIT

JUPITER

José Juan Pérez Valiente

1 PARTIT

SAN PANCRACIO

Fernando Castelló Amat

2 PARTITS

Francisco Barcelo Muñoz

1 PARTIT

SANT PERE NORD

Rafael Luque Valenzuela

1 PARTIT

INCRESA MOLINS

Gerard Salinas Mellado

5 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

Santiago Martin López

5 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

MASQUEFA

Sergio González Martinez

1 PARTIT- Primer cicle tarjetas grogas

David Pons Trujillo

1 PARTIT

INCRESA

Jonatan Nuñez Vicente

1 PARTIT

CAN ROCA 74

Javier Ernesto Duclosson Lorenzo

1 PARTIT

OLIMPIC EGARA

David Gómez Galán

3 PARTITS – Segón cicle tarjetas vermellas

SANT PERE NORD

Manuel Mera Campodarbe

1 PARTIT

SANT JUST

Guillermo Bernal Marti

1 PARTIT

OLIMPIC EGARA

Francisco Sancho Arroyo

1 PARTIT

AT. VICENTI

Javier Rodriguez Gómez

2 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

MOLI VELL

Mario Morales Patiño

1 PARTIT

CASABLANCA

Petcu Cristian Aurel

1 PARTIT – Primer cicle targetas vermellas

LA PALMA

Eleond González Sevillano

1 PARTIT – Primer cicle targetas vermellas

MASQUEFA

Juan Manuel Llamas Pérez

1 PARTIT

MASQUEFA

Atef El Issaqui

2 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

SANT JUST

Juan Carvajal Nevarado

1 PARTIT

SANT PERE NORD

Rafael Luque Valenzuela

1 PARTIT – Primer cicle

VALLVIDRERA SENGLARS

Guillaume Marin Pache

1 PARTIT

CASABLANCA

Miguel Angel Bueno Garrido

1 Partit – Primer cicle targetas grogues

PB CINCO ROSAS

Eduardo del Aguila Seguí

1 Partit – Primer cicle targetas grogues

INCRESA MOLINS

Miguel Angel Ramos Pintor

1 Partit

KUBALAS

Fco.Javier Orellana Barroso

1 Partit

PB CINCO ROSAS

Alberto Escribano Rillo

1 Partit

VALLVIDRERA SENGLARS

Arnau Marti Guarro

1 Partit

LA PALMA

Jordi Dominguez Armengol

1 Partit

OLIMPIC EGARA

Jesús Escribano de la Torre

1 Partit

LA PALMA

Rubén Mesas Royuela

2 Partits – Segona vegada

ELS HOSTALETS

Adam González González

3 Partits – Desconsideració lleu a un contrari

MERCAT NOU

Mancour Bourkaib Abderrahim

1 Partit

JUPITER

Pascual Felius Fernández

2 Partits – Desconsideració lleu a un contrari

AT. VICENTI

Juan Riu Rivera

4 PARTITS – Desconsideració greu a l´col-legiat

MOLI VELL

Alvaro Osuna Carrasco

5 PARTITS – Desconsideració greu a l´¨col-legiat

MOLI VELL

RAUL RODRIGUEZ

1 PARTIT

LA PALMA

RUBEN MESAS ROYUELA

2 PARTITS DESCONSIDERACIO AL COL·LEGIAT

SAN JUST

JAVIER RUIZ SANCHEZ 1 PARTIT

JORDI MAORERO CARON 2 PARTITS DESCONSIDERACIO LLEU AL COL·LEGIAT

CAN ROCA 74

RAUL DAVID BORREGO VELASCO 1 PARTIT

SEBASTIAN ALDOFO INSFRAN 1 PARTIT

JESUS GONZALEZ CAMPOS 1 PARTIT

ATL VICENTI CALAHORRANO GUERRA, PAUL ALEXANDER 1 PARTIT

OLIMPIC EGARA DAVID NADAL DE DIOS 1PARTIT

PBB CINCO ROSAS MARTIN CAROL, SERGIO 1 PARTIDO

CASABLANCA – LA PALMA 0-0

INCRESA MOLINS GERARD SALINAS MELLADO 1 PARTIDO