1a Divisió Sancions

SANCIONS 2ª JORNADA

SANT ESTEVE DE SESROVIRES : POL BONSOMS GONZALEZ (desconsideracio lleu a un arbitre) 2 partits

SANT ESTEVE DE SESROVIRES : JAVIER GOMEZ CASTRO (2 grogas) 1 partit

VILADECAVALS : JHONATAN RODRIGUEZ GALARZA (2 grogas) 1 partit

SANT FELIU : JOSE SANTOS HERANDEZ (2 grogas) 1 partit

SANCIONS 23ª. JORNADA

EL PRAT : JOSE M. GOMEZ PERAL (2 grogas) 1 Partit

BADALONA : JAVIER DIAZ LOPEZ (2 grogas) 1 Partit

PUBILLA CASAS : CARLOS UCLES CHILLON (Roja) 2 Partits

MASQUEFA : JUAN CARLOS ORDIALES CANTERO (2 grogas) 2 Partits (2ª. VEZ)

SANCIONS 22ª. JORNADA

MARTORELL : RUBEN RUIZ NAVARRO ( Roja) 2 Partits

BARCELONETA : ISAAC ABAD SANAHUJA (2 grogas) 2 Partits

BARCELONETA : EDGAE DOMINGO PAREJO (Roja) 6 Partits

BARCELONETA : OSCAR GARCIA GLEZ. 4 Partits (INSULTOS GRAVES AL COLEGIADO)

BARCELONETA : JUAN I. VILCHES GLEZ. 6 Partits (INSULTOS GRAVES AL COLEGIADO)

SANCIONS 21ª. JORNADA

EL PRAT : JOAN CRISTIAN VERA BARCELO (Roja) 1 Partit

PBB. SANT FELIU : JOSE SANTOS HDEZ. (2 grogas) 1 Partit

VILADECAVALLS : ARNOL RAUDALES GALVEZ (2 grogas) 2 Partits (2ª. VEZ)

SANCIONS 18ª. JORNADA

SANT PAU : FERRAN SERRA CATALAN (2 grogas) 1 Partit

GELIDA : JONATAN PERE NOEULLE (2 grogas) 1 Partit

HOSTALETS : JONATAN MATOSES BREIZ (2 grogas) 1 Partit

U.ATL.HORTA : JUAN C. HIDALGO FONTENLA (2 grogas) 1 Partit

U.ATL.HORTA EDUARD MICAS GABARRELL (2 grogas) 1 Partit

SANCIONS 17ª. JORNADA

U.ATL. HORTA : MANEL LOPEZ ALARCON (2 grogas) 1 Partit

S.A.B.A. : DAVID HERNANDEZ OSORIO (Roja) 4 Partits

BARCELONETA : MIGUEL LOPEZ SMATWELL (Roja) 1 Partit

OLESA B. : NICOLAS DIAZ RAUL (Roja) 2 Partits

VILADECAVALLS : SERGIO ANTONIO RODRIGUEZ (2 grogas) 1 Partit

SANCIONS 16ª. JORNADA

MOLINS DE REI : CEFERINO ROMERO FDEZ. (2 grogas) 1 Partit

SANT PAU : FCO. JIMENEZ ANTEQUERA (2 grogas) 1 Partit

SANT PAU : J. MANUEL NAVARRO ZAFRA (Roja) 2 Partits

ST. ANDREU BARCA : IVAN ORTEGA GIL (2 grogas) 1 Partit

ST. ANDREU BARCA : ALEXANDER BOSCH GUTIERREZ (Roja) 2 Partits

SANCIONS 15ª. JORNADA

BARCELONETA : OSCAR LOPEZ CHAOS (SANCION DE OFICIO 1 Partit) (DESCONSIDERACION AL COLEGIADO)

MARTORELL : LUIS A. FDEZ. GLEZ. (2 grogas) 1 Partit

HORTA : JAVIER TRENADO SEARA (Roja) 1 Partit (DESCONSIDERACION AL COLEGIADO)

SANT PAU : DAVID PADILLA GAIMUNDIZ (2 grogas) 1 Partit

SANCIONS 13ª. JORNADA

OLESA B. : DANIEL PINA SAEZ (2 grogas) 1 Partit

MOLINS DE REI : MARTIN IÑIGUEZ GOMEZ (Roja) 2 Partits

VILADECANS : MARIO MARTIN GALVAN (2 grogas) 1 Partit

BARCELONETA : OSCAR GARCIA GLEZ. 7 Partits (REPELER AGRESION A UN CONTRARIO.)

VILADECAVALLS : ALEJANDRO FABIAN MENDOZA 10 Partits (POR AGREDIR A UN CONTRARIO.)

MODIFICACIÓN RESULTADO: POR ALINEACIÓN INDEBIDA

MOLINS DE REI – VILADECAVALLS 3 – 0

SANCIONS 12ª. JORNADA

MASQUEFA : JUAN C. ORDIALES CANTERO (2 grogas) 1 Partit

VILADECAVALLS : FERNANDO POSE DOMINGUEZ (Roja) 6 Partits

VILASDECANS : EMILIO PORRAS SANCHEZ (Roja) 5 Partits

SANCIONS 11ª. JORNADA

GELIDA : MANUEL GARCIA VALERA (Roja) 5 Partits (Desconsideración leve al Colegiado)

GELIDA : JESUS AUGUSTO VILLAGOMEZ GUTIERREZ (Roja) 4 Partits (Desconsideración al Colegiado)

SANT PAU : JESUS M. NAVARRO ZABRA (Roja) 2 Partits

VILADECANS : FERNANDO MOLTO RODRIGUEZ (2 grogas) 1 Partit

VILADECANS : JUAN MARCOS REQUENA GLEZ. (Roja) 1 Partit

EL PRAT : DANIEL BARBERA BATALLA (Roja) 2 Partits

SANCIONS 10ª. JORNADA

BARCELONETA :  JOSE MARIA LARROSA GUERRERO             (ROJA)       3 Partits

PIERA :  RAMON ROCA MENA                                                       (ROJA)      1 Partit

 

SANCIONS 9ª. JORNADA

EL PRAT :  CARLOS MURO RUIZ                (Roja)           4 Partits

PBB. SANT FELIU :  ISAAC NUÑEZ RUIZ   (2 grogas)     1 Partit

VILADECAVALLS :  ADRIA GONGORA HIDALGO      (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 8ª. JORNADA

ST. ANDREU BARCA :  FCO. RAMOS GOMEZ                (Roja)        2 Partits

ST. ANDREU BARCA :  JULIAN GALAN TRILLO            (Roja)        2 Partits

 

SANCIONS 7ª. JORNADA

MARTORELL :  ISIDRO MONNER BRES          (2 grogas)       1 Partit

VILADECAVALLS :  ARNOL RAUDALES GALVEZ      (2 grogas)      1 Partit

PUBILLA CASAS :  PAU LOPEZ MESQUIDA              (2 grogas)      1 Partit

ATL. INCRESA :  CIPRIANO SANCHEZ GARCIA       (2 grogas)       1 Partit

ATL. INCRESA :  ROBERTO UTRERA REYES          (Roja)              2 Partits

HOSTALETS :  GABRIEL AGUILAR BONFILL         (2 grogas)          1 Partit

HOSTALETS :  CARLOS FELGUERA SERRANO   (2 grogad)          1 Partit

HOSTALETS :  JONATAN SANCHEZ PALOMINO   (2 grogas)          1 Partit

MOLINS DE REI :  JUAN CARLOS SANTOS CABALLERO     (2 grogas)      1 Partit

PIERA :  JORDI MARTINEZ CONESA              (2 grogas)      1 Partit

PIERA :  FERRAN MASANZA GRAU               (2 grogas)       1 Partit

MASQUEFA :  MIQUEL ISART VALLE             (2 grogas)        1 Partit

 

SANCIONS 5 ª. JORNADA

PUBILLA CASAS :  CARLOS UCLES CHILLON           (2 grogas)        2 Partits

MASQUEFA :  SERGIO GONZALEZ MARTINEZ          (2 grogas)        1 Partit

MASQUEFA :  ANGEL LOPEZ PRIM                             (2 grogas)        1 Partit

ST.ANDREU BARCA :  ALEXANDER BOSCH GUTIERREZ       (Roja)      1 Partit

ST.ANDREU BARCA :  DAVID LUCHA MARTIN           (Roja)     4 Partits

 

 

 

SANCIONS 3ª. JORNADA

U.ATL.D´HORTA :  RICARD CERVERA TEROL           (2 grogas)       1 Partit

PUBILLA CASAS :  JORGE RIBAS LOPEZ                  (Roja)              2 Partits

 

SANCIONS 2ª. JORNADA

MASQUEFA :  MIQUEL ISART VALLE                (2 grogas)      1 Partit

MOLINS DE REI :  JOSE BENITEZ AGUILAR    (Roja)            1 Partit

 

 

SANCIONS 1ª. JORNADA

VILADECAVALLS :  ARNOL RAUDALES GALVEZ         ( Roja )       2 Partits

MODIFICACIÓ RESULTAT PER ALINEACIÓ INDEGUDA :

PBB. SANT FE,LIU – BARCE,LONETA      3 – 0