1a Divisió A Sancions

AT VICENTI

Samuel Collado Rubino

1 PARTIT – (1er cicle tarjtas grogas)

CASABLANCA

Miguel Angel Bueno Garrido

3 PARTITS – (Article 22)

Petcu Cristian Aurel

4 PARTITS – (Article 23)

VILADECAVALLS

Eduardo Rivera Saba

1 PARTIT – (Doble groga)

CERDANYOLA

Antonio Manuel Anguita Morales

1 PARTIT -(Doble groga)

JORNADA 13 Partit SANTBOIA-VILADECAVALLS

Rectificació del resultat, ara per decició del Comité queda 0-0

VILAFRANCA

Marc Fábregas Gonis

4 PARTITS (Art.22)

IGUALADA

Jorge Grageda Paredes

6 PARTITS (Art.23)

PARTIT SANTBOIA – VILADECAVALLS

Partit finalitzat amb resultat 3-0 a favor del Santboia

GELIDA

Luciano Caballero Madueño

1 PARTIT -Doble groga

MONJOS

Albert Poch Grima

1 PARTIT – Tarjeta vermella

VILAFRANCA

Max Font Vall

1 PARTIT – Tarjeta vermella

AT VICENTI

Eric Paez Alonso

1 PARTIT – Tarjeta vermella

GAVA MAR

Mateo Delgado

1 PARTIT – Tarjeta vermella

Abderrafie Nachit

1 PARTIT – Tarjeta vermella

GAVA MAR

Jonatan Moreno Muñoz

4 PARTITS (Article 23.4)

VILADECAVALLS

Sergio Mendoza Garcia

1 PARTIT (Doble groga)

ANOIA

Adrián Robles

1 PARTIT (Doble groga)

VILAFRANCA

Jorge Alexis Valdés Campos

2 PARTITS (Article 22)

GELIDA

Khalid Salsh

2 PARTITS (Article 22)

P. JOVE LES ROQUETES

Carlos Nágera Pérez

1 PARTIT (Doble groga)

Abe Nechifor

4 PARTITS (Article 22)

VILANOVA I LA GELTRU

Gabriel Malvar Ramirez

1 PARTIT (Doble groga)

CASABLANCA

Eduardo del Aguila Segui

1 PARTIT (1er cicle 5 tarjetas grogas)

Hernán Tomás Hernández

1 PARTIT (1er cicle 5 tarjetas grogas)

PARTIT – VILADECAVALLS….0 – PEÑA JOVE LES ROQUETES….3

(Article 19 c)

BUENAVENTURA

Xavier Agusti Ibañez

1 PARTIT (Doble grogas)

VILANOVA I LA GELTRU

David Lara Alvarez

2 PARTITS (Article 22 Desconsideració lleu al col-legiat)

Pedro Jiménez Segovia

2 PARTITS (Article 22 Desconsideració lleu al col-legiat)

VILAFRANCA

Marc Fábregas Gomis

1 PARTIT (Doble grogas)

VILADECANS SPORT

Jordi Arias Rivera

2 PARTITS (Segona vegada 2 tarjetas grogas)

Rubén Ruz González

3 PARTITS (Article 23)

Carlos Coria Villanueva

1 PARTIT (Article 22)

Esteban Garcia Diaz

1 PARTIT (1er cicle 5 tarjetas grogas)

P. JOVE LES ROQUETES

Cristobal Quesada Ribera

1 PARTIT (Doble grogas)

Marc Frontiñan de la Cruz

1 PARTIT (Doble grogas)

VILAFRANCA

Baor Eddin Boubadra

3 PARTITS (Article 22)

ANOIA

Adrián Robles Bea

3 PARTITS (Article 22)

AT VICENTI

David Fernández Bermudez

1 PARTIT (1er cicle 5 tarjetas grogas)

VILANOVA I LA GELTRU

Sergio Rivadeneyra Tapia

1 PARTIT

VILADECAVALLS

Sergio Cristian Cogniat

2 PARTITS (Segona vegada 2 tarjetas grogas)

VILADECAVALLS

Bousselham Serghini

1 PARTIT

VILAFRANCA

Max Font Vall

1 PARTIT

ANOIA

Inocencio Cervera Palacii

2 PARTITS

CERDANYOLA

Cristian Solé González

2 PARTITS

CANYELLES

Victor Silvestre Sánchez

1 PARTIT

GELIDA

Mohamed Zahir

1 PARTIT

IGUALADA

Joan Jordi Montane Soler

1 PARTIT

CASABLANCA

Marcos Hecht

1 PARTIT

Marcos Martiañez Blanco

1 PARTIT

Julio Gutierrez Palma

10 PARTITS (Articles 23 y 24.4)

CASABLANCA

Miguel Angel Bueno Garrido

1 PARTIT

ANOIA

Daniel Obregon Soler

1 PARTIT

AT VICENTI

Alberto Camiño Pérez

1 PARTIT

Javier Rodriguez Gómez

4 PARTITS (Article 22)

VILADECAVALLS

Francisco José Alvarez Aller

1 PARTIT

Sergio Cristian Gogniat

1 PARTIT

SANTBOIA

Algo Guillermo Dallape

1 PARTIT

AT VICENTI

José Gómez Ortiz

2 PARTITS (Article 22)

VILADECANS SPORT

José Carlos Rodriguez Sola

1 PARTIT

VILAFRANCA

Jorge Alexis Valdés Campos

1 PARTIT

ANOIA

Inocencio cervara palacii

1 PARTIT

LES MONJOS

Jesus galisteo moreno

1 PARTIT

BUENAVENTURA

Francisco bernaola rodriguez

1 PARTIT

ANOIA

Francisco José Rodriguez Reyes

4 PARTITS – Sanció greu

SANTBOIA

David Corbet López

1 PARTIT

VILADECANS SPORT

Jordi Arias Rivera

1 PARTIT

CASABLANCA

Hernán Tomás Hernández

1 PARTIT

SANTBOIA

Mauricio gonzalo fernandez ortiz (1er ciclo de 5) – 1 partido