Sancions

Divisió Honor

OLIMPIC CAN FATJO

Victor Aznar Baron

1 PARTIT

LOS MOLINOS GAVA

Luis Manuel Escoz Morales

6 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari i al col-legiat

SARRIA

Bruno Galán Equisuany

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

José Antonio Pascual Armengol

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

MARIANAO

Richard Martin Oliveda Nuñez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

MAURINA EGARA

Ismael Estepa Villanueva

1 PARTIT – Segón cicle 4 tarjetas grogas

25 de SEPTIEMBRE

Eduardo Nicart Fernández

1 PARTIT – Segón cicle 4 tarjetas grogas

CASTELLDEFELS

José Antonio Brea Marin

1 PARTIT

MONTSERRATINA

Iván Fernández Martinez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

MARIANAO

Fco. Javier Mesa Garcia

1 PARTIT

UE SANT VICENÇ DELS HORTS 2014

Genis Soneira Sánchez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Jordi Dominguez Cruz

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

GAVA

Francesc Josep Moreno Badorrey

1 PARTIT

SARRIA

Sergi Navarro Garcia

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

BADALONA

José Antonio Bocanegra Gutierrez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Divisió Preferent

MOLINS DE REI

David Fernando Espinola Chavez

1 PARTIT

POBLE SEC

El Meliani Maachi

1 PARTIT

Yalal Mohamed Mohtan Ahmed

1 PARTIT

VILADECANS

Joan Bonich Guijarro

3 PARTITS – Segona vegada vermella

PB SANT FELIU

José Santos Hernández

Retirada definitiva fitxa

SANT ESTEVE SESROVIRES

Adolfo Higuero Paniagua

1 PARTIT

VILADECAVALLS

Jaquad Lhaitouti

1 PARTIT

Alejandro Fabián Mendoza

12 PARTITS – Desconsideració greu al col-legiat

LA GUARDIA

Angel Gullón Garcia

1 PARTIT- Segon cicle de 4 tarjetas grogas

Gerardo Ibañez Campos

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

AT INCRESA MOLINS

Victor Manuel Robles Ortega

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

Gabriel de León Herrador

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

LA GUARDIA

Adrián Ruf Martón

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

VILADECANS

Fernando Baena Naranjo

1 PARTIT- 1er cicle tarjetas grogas

PIERA

Juanjo Jimeno Silva

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

1a Divisió

CAN ROCA 74

Alejandro Lajara Rojo

1 PARTIT

Diego Juarez Alba

1 PARTIT

SANT JUST

Guillermo Bernal Marti

1 PARTIT

MOLI VELL

Jesús Fernández Riballo

2 PARTITS – Segona vegada 2 tarjetas grogas

Mario Morales Patiño

3 PARTITS – Tercera vegada 2 tarjetas grogas

Jonatan Moreno Moreno

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

UD SAN PANCRACIO

Sergio Trullas Duez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

PB CINCO ROSAS

Sergio Martin Carol

2 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

OLIMPIC EGARA

Ramón Priego Redondo

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

AT. VICENTI

Diego Alejandro Cárcano Londoño

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

INCRESA MOLINS

Amador Martinez Latorre

1 PARTIT

VALLVIDRERA SENGLARS

Borja Prendes Garcia

1 PARTIT

UD SAN PANCRACIO

Jordi Antón Rodriguez

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

MERCAT NOU

Fernando Garcia Reinaldos

1 PARTIT

Manuel Francisco Fernández Latorre

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

2a Divisió

SANTBOIA

Mauricio Gonzalo Fernández Ortiz

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

ESPARREGUERA

Francisco Javier Nuñez Rodriguez

1 PARTIT – Segón cicle 4 tarjetas grogas

CERDANYOLA MONFLORIT

Francisco Bejarano Vilar

1 PARTIT – Segón cicle 4 tarjetas grogas

SANTS

Félix Ramón Alvarez Paniagua

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

SANTS

David López Delgado

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

3a Divisió

CANYELLES

Edgar González Casanovas

1 PARTIT – 1er cicle tarjetas grogas

GORNAL

NICOLÁS SORIA ACOSTA

1 PARTIT 1er cicle

ANTONIO BRICK ORTEGA

1 PARTIT 3er cicle