Sancions

Divisió Honor

SANCIONS 2ª. JORNADA

LA BETICA :  ALFONSO REDONDO MORENO      (2 grogas)     1 Partit

VALLIRANA :  JUAN GONZALEZ BELTRAN           (2 grogas)     1 Partit

25 SEPBRE. :  JOSE MANUEL PIRIS PARRA       (2 grogas)      1 Partit

25 SEPBRE. :  RICARDO LOPEZ MUÑOZ             (2 grogas)      1 Partit

 

SANCIONS 1ª. JORNADA

SARRIA :  XAVIER MALLOL BERNIER            ( Roja )         1 Partit

MOLINOS GAVA :  ALVARO CANTARERO CARRASCO     ( Roja )      2 Partits

1a Divisió

SANCIONS 2ª. JORNADA

MASQUEFA :  MIQUEL ISART VALLE                (2 grogas)      1 Partit

MOLINS DE REI :  JOSE BENITEZ AGUILAR    (Roja)            1 Partit

 

 

SANCIONS 1ª. JORNADA

VILADECAVALLS :  ARNOL RAUDALES GALVEZ         ( Roja )       2 Partits

MODIFICACIÓ RESULTAT PER ALINEACIÓ INDEGUDA :

PBB. SANT FE,LIU – BARCE,LONETA      3 – 0

SANCIONS 34ª. JORNADA

PB. CINCO ROSAS :  ALEJANDRO SANCHEZ DAZA      (Roja)       1 Partit

ATL. INCRESA :  PEDRO PEREZ RUDILLA         (Roja)        3 Partits

ATL. INCRESA :  OSCAR CARRASCO CARRILLO       (Roja)     5 Partits

 

2a Divisió

SANCIONS 2ª. JORNADA

JUPITER :  RICARDO NIETO CALVO                 (2 grogas)        1 Partit

INCRE. MOLINS :  ALFONSO HORMEÑO JIMENEZ     (Roja)   1 Partit

INCRE. MOLINS :  EDUARD CERCADILLA TIMON     (2 grogas)    1 Partit

CASABLANCA :  GUILLERMO HOYOS SALAS          (Roja)       1 Partit

CASABLANCA :  MIQUEL PONT PESADORRONA    (Roja)       1 Partit

PB. CINCO ROSAS :  ANTONIO FDEZ. BELIZON     (2 grogas)     1 Partit

LA PALMA :  MARC MENAL VALLE                           (2 grogas)      1 Partit

PUEBLO NUEVO :  GUILLERMO GUTIERREZ BRAVO    (Roja)    1 Partit

PUEBLO NUEVO :  JHONATAN RODRIGUEZ GALARZA     (2 grogas)    1 Partit

CAN ROCA 74 :  JUAN CARLOS VELASCO GUTIERREZ   (Roja)    1 Partit

 

SANCIONS 1ª. JORNADA

PB. CINCO ROSAS :  EDUARDO DEL AGUILA SEGUI       ( Roja )      2 Partits

PB. CINCO ROSAS :  ERIC MEDINA PEREZ        (2 grogas)        1 Partit

MOLI VELL :  YERAY SABIDO BEL          (2 grogas)         1 Partit

 

SANCIONS 34ª. JORNADA

SANT VICENÇ :  JOSE-LUIS GARCIA VARGAS       (2 grogas)     1 Partit

SANT VICENÇ :  JOSE FCO. GALA PERALTA          (Roja)      4 Partits

SANT PAU :  FERRAN SERRA CATALAN                 (2 grogas)      1 Partit

LA PALMA :  EMILIANO GLEZ. SEVILLANO        (2 grogas)      2 Partits  (2ª. VEZ)

BARCELONETA :  ISRAEL MORENO GOMEZ    (2 grogas)      1 Partit

 

3a Divisió

SANCIONS 2ª. JORNADA

VILAFRANCA :  FCO. BAEZA GARCIA                     (2 grogas)      1 Partit

ATL. CASTELLDEFELS :  DIEGO MARTIN ARMEÑO USENICA    (2 grogas)     1 Partit

CERDANYOLA :  FCO. BEJARANA VILAR         (2 grogas)       1 Partit

 

SANCIONS 1ª JORNADA

SANT ROQUE :  MANUEL COSANO CANO       (2 grogas)       1 Partit

SANT ROQUE  :  RACHID HARA           (Roja)        1 Partit

 

SANCIONS 34ª. JORNADA

ST.ESTEVE SESR. :  SERGIO GARCIA MALDONADO        (Roja)     1 Partit

ST.ESTEVE SESR. :  CARLOS GLEZ. RUZ                           (Roja)     1 Partit

ST.ESTEVE SESR. :  ALEJANDRO GLEZ. PALMA                (Roja)     2 Partits

ST.ESTEVE SESR. :  JONATAN CABIDO SANCHEZ             (Roja)     4 Partits

ST.ESTEVE SESR. :  BORJA VILARDEBO GABAS                (Roja)     3 Partits

LA GUARDIA :  DAVID RIVAS CORREA           (2 grogas)       1 Partit