Sancions

Divisió Honor

GAVA

Carlos Celma Márquez

1 PARTIT

ESPLUGUENG

Marc Arazo Campreciós

3 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

HORTA

Antonio Lara Aguilar

1 PARTIT

EL PRAT

Carlos Garcia Ruiz

1 PARTIT

Alejandro González Orenga

1 PARTIT

MONTSERRATINA

Juan Carlos Verdugo Chamizo

Sanció anulada per anexo del col-legiat

MARIANAO

Javier Vizuete Broncano

1 PARTIT

MAURINA EGARA

David Fernández Saldaña

3 Partits – Segon cicle tarja vermella

CASTELLDEFELS

Sergio Rodriguez Candelas

1 Partit

TORRELLES

Juan Manuel Martinez Nuñez

3 Partits – Desconsideració al col-legiat

MONSERRATINA

Juan Carlos Verdugo Chamizo

3 Partits – Comité actua d´òfici

Divisió Preferent

MOLINS DE REI

Edgar Colman Colman

1 PARTIT

MARTORELL

Jordi Martinez Laguna

1 PARTIT

VILADECANS

Joan Bonich Guijarro

1 PARTIT

OLESA DE BONESVALLS

Bruno Dagna

1 Partit

Manuel Gimeno Santiago

1 Partit

ARRABAL

Francisco Carrasco Tapias

1 Partit

VILADECANS

Joan Bonich Guijarro

1 Partit

1a Divisió

SANT JUST

Guillermo Bernal Marti

1 PARTIT

OLIMPIC EGARA

Francisco Sancho Arroyo

1 PARTIT

AT. VICENTI

Javier Rodriguez Gómez

2 PARTITS – Desconsideració lleu al col-legiat

MOLI VELL

Mario Morales Patiño

1 PARTIT

CASABLANCA

Petcu Cristian Aurel

1 PARTIT – Primer cicle targetas vermellas

LA PALMA

Eleond González Sevillano

1 PARTIT – Primer cicle targetas vermellas

MASQUEFA

Juan Manuel Llamas Pérez

1 PARTIT

MASQUEFA

Atef El Issaqui

2 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

SANT JUST

Juan Carvajal Nevarado

1 PARTIT

SANT PERE NORD

Rafael Luque Valenzuela

1 PARTIT – Primer cicle

VALLVIDRERA SENGLARS

Guillaume Marin Pache

1 PARTIT

CASABLANCA

Miguel Angel Bueno Garrido

1 Partit – Primer cicle targetas grogues

PB CINCO ROSAS

Eduardo del Aguila Seguí

1 Partit – Primer cicle targetas grogues

INCRESA MOLINS

Miguel Angel Ramos Pintor

1 Partit

KUBALAS

Fco.Javier Orellana Barroso

1 Partit

2a Divisió

SANTS

Wilfredo Hernández Sandrés

1 PARTIT

GAVA MAR

Ivan Jarn Morales

3 PARTITS – Segona targeta vermella

VILANOVA

Javier Hernández Garcia

1 PARTIT

AT. PRAT DELTA

David Cuadrado Garcia

1 PARTIT – Primer cicle

AT. ESPARREGUERA

David Plaza Bartolomé

1 PARTIT

POBLE NOU 2002

Antonio Aguilar Nachez

1 PARTIT

GAVA MAR

Jerome Vincent Baranger

1 PARTIT

SANTBOIA

Juan Carlos Alvarez Osorio

2 PARTITS – Desconsideració lleu a un contrari

ESPARREGUERA

Luis Javier Conde Rodriguez

4 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari

CD ST VICENÇ DELS HORTS

José Luis Garcia Vargas

5 PARTITS – Desconsideració greu a un contrari i segona vermella directa

IGUALADA

Joan Tort Garcia

2 Partits – Desconsideració lleu al col-legiat

CERDANYOLA

Francisco Bejarano Vilar

1 Partit

3a Divisió

VILADECANS SPORT

Alberto Ponce Rioja

1 PARTIT

GORNAL

Zelmar Gariglio Santos

1 PARTIT

SAN LORENZO

Juan Segura Martinez

1 Partit

VILADECANS SPORT

Roberto Aguilar Pinedo

1 Partit